2018 Tarihinden onaylanmış ve toplam 13.779,85 TL Net Ödeme Almış, Adres Pin Onaylı Türkiye AdSense Hesabıdır.

Hesap içerisinde 2 adet onaylı .com uzantılı HAZIR site vardı.
Domainin birinde uzun süre reklam yayını yapılmadı. Bu yüzden inceleme düşmüştür. Diğer domain ise, reklam yayınlanmadığı için, 30 Ağustos 2020'de incelemeye düşecektir.

Her 2 domaininde süresi bittiği için uzatılmadı. Başkası tarafından satın alındı. Bu yüzden reklam yayını yapılamayacağından inceleme düşecektir.

Hesap temizdir. Hiç bir Pinterestte kullanılmamıştır. İçerisine domain ekleyip ödeme almaya hazırdır. Politika ihali yoktur.

9 Aralık 2019'dan bu yana reklam yayını yapılmamış olduğu gibi boşta durmuştur. Tesadüfen onaylı bir AdSense hesabımın olduğunu fark etmem üzerine satışa çıkarmaya karar verdim.

Hesap içerisinde yer alan uyarı ve bildirimler şunlardır;

  • "Kazançlarınız risk altında: Gelirinizin ciddi oranda olumsuz etkilenmesini önlemek için bazı ads.txt dosyası sorunlarını düzeltmeniz gerekir."
  • "Sitelerinizden 1'i veya birden fazlası en az 4 aydır hiç reklam göstermedi. Bu siteler pasif kalmaya devam ederse yeniden incelenmeleri gerekecektir. Bu, yalnızca İçerik için AdSense'te geçerlidir."
  • "Kaliforniya Tüketici Gizliliği Yasası (CCPA) ayarlarınız kapsamında, teklif isteklerinden kimlerin para kazanacağını belirlemek için artık Google ve reklamcılık iş ortakları arasından seçim yapabilirsiniz."
  • Ödeme profili silinerek verilecektir. Alan kişi tamamen kendi bilgilerini dolduracak ve sorunsuz bir şekilde teslim alacaktır. (Ana E-posta devretmekten daha güvenilirdir.)

    Küçük bir pazarlık payı vardır. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.